קהילת מבט – שיח רב תרבותי

לאורך השנים השתתפו בתכניות מבט למעלה מ-2,000 משתתפים, אשר לקחו חלק בדיאלוג והיכרות משמעותית עם חברים מכל גוני החברה הישראלית. מעבר לחוויה וללמידה בקבוצות הדיאלוג, אנו מעוניינים לשמר ולפתח את השיח הבין תרבותי, לשמור על קשר ולהמשיך בעשייה משותפת ביחד.

אנו פועלים ליצירה של קהילת שיח רב תרבותי עבור בוגרי תכניות מבט, חברים ושותפים לדרך, שתהווה מקום להמשך למידה משותפת ועשייה חברתית חדשה, לנטוורקינג בין תרבותי, ולתמיכה הדדית בפיתוח האישי והמקצועי של החברים.

קהילת מבט פועלת בתחומים הבאים:

שיח בין תרבותי דיגיטלי

רוצים לראות ולשמוע אנשים ותכנים מגוונים ברשת החברתית? הפעילות הדיגיטלית של מבט ברשת משמרת ומפתחת את הקשרים החברתיים של בוגרי התכניות, מאפשרת לשמוע ולהשמיע קולות שונים, לשתף בדעות, רעיונות ויוזמות חברתיות, ולהשתתף בפעילות ומפגשים וירטואליים.

להצטרפות לדף של מבט בפייסבוק, ולקהילת השיח הרב-תרבותי

אירועי תרבות בקהילה

רוצים להשתתף באירועי תרבות מעניינים? ליצור הזדמנויות למפגש ובילוי משותף עם חברים ישנים וחדשים? קהילת מבט מפיקה ויוצרת תוכן מגוון עבור הקהילה והקהל הרחב. סטודנטים ובוגרים מפיקים אירועי תרבות ואירועים חברתיים, ברשת ובעולם האמיתי.

מיזם תרבות לדוגמא – פוזיטיב – הופעות ביתיות – אירועי מוסיקה ותרבות רב-לשוניים בחיפה, בהפקת סטודנטים מתכנית המנהיגות קהילתית יהודית-ערבית. אירועי פוזיטיב נערכים בבתי מגורים בשכונות המעורבות של חיפה. ההופעות כוללות הרכבים מקומיים של יהודים וערבים, ובכך מספקות הזדמנות מיוחדת במינה לחוויה תרבותית משותפת ובילוי משותף, מעבר לקווי ההפרדה התרבותיים המקובלים.

סמינרים ומשלחות בוגרים בין-לאומיות

רוצים להמשיך ולהעמיק את הלמידה והעשייה המשותפת? הצטרפו לסמינר הבוגרים בשותפות עם 'האקדמיה לשלום', ולמעגל המרכזי של הפעילים המשפיעים ויוזמים את הפעילות הקהילתית המשותפת. פעילות הבוגרים והקהילה כוללת גם משלחות צעירים בין-לאומיות עם שותפינו בהמבורג, גרמניה, להיכרות ולמידה בשטח עם האתגרים הבין תרבותיים בגרמניה ובישראל.

לקריאה נוספת על משלחות הצעירים

למידע נוסף על קהילת מבט

סגירת תפריט

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

Made by: Minuf Digital